UPISI

Aktualno  I  Naša škola - to smo mi!

> Upis u prvi razred srednjih škola za školsku godinu 2012./2013.

REDNI BROJ

PODRUČJE OBRAZOVANJA

BROJ UČENIKA

POSEBNI UVJETI

NAZIV PROGRAMA

1.

2.

GIMNAZIJA  (2 razredna odjela)

- opća gimnazija

24

Bodovni prag je 46 boda. Nastavni predmeti značajni za izbor kandidata: hrvatski jezik, strani jezik, matematika, povijest i zemljopis.

- opća gimnazija

3.

EKONOMIJA, TRGOVINA I POSLOVNA ADMINISTRACIJA

- upravni referent

24

Bodovni prag je 40 boda. Nastavni predmeti značajni za izbor kandidata: hrvatski jezik, strani jezik, matematika, povijest i zemljopis.

4.

ELEKTROTEHNIKA

- tehničar za računalstvo

26

Bodovni prag je 36 boda. Nastavni predmeti značajni za izbor kandidata: hrvatski jezik, matematika, fizika, strani jezik, i tehnička kultura.

5.

PROMET

- tehničar za logistiku i špediciju

26

Bodovni prag je 36 boda. Nastavni predmeti značajni za izbor kandidata: hrvatski jezik, matematika, strani jezik, tehnička kultura i zemljopis.

Strani jezici koji se uče u školi:

engleski jezik, njemački jezik (svi programi)

latinski jezik (opća gimnazija, upravni referent)

PRVI UPISNI KRUG:

DRUGI UPISNI KRUG:

JESENSKI UPISNI ROK:

Uzorno vladanje u sedmom i osmom razredu za prijavu u sve programe obrazovanja donosi ukupno 1 bod.

Sve ostale za sada poznate detalje o elementima i kriterijima za upis možete pogledati na linku

Odluka o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u srednje škole u školskoj godini 2012./2013.